Advent s Ozvěnou

Druhý adventní víkend (16.-17.12.2017) s Ozvěnou a pro Ozvěnu je za námi, děkujeme všem, kteří jste přišli podpořit dobrou věc. Část Moskevské ulice celý víkend žila Vánocemi a pomocí dětem, které budou mít šanci slyšet a zažít tak něco zcela nového.

Výtěžek adventu s Ozvěnou, benefičního koncertu pro Ozvěnu a prodeje českolipských ,,kanálových triček“ je celkem 45.163 Kč.

Ráda bych touto cestou poděkovala za velmi příjemné zázemí rodině Menclových. Další poděkování patří vokálnímu souboru Skety, který vystoupil v neděli v Jiráskově divadle a koncert měl velký úspěch. Děkujeme také všem partnerům, kteří se na akci podíleli.

Z výtěžku podpoříme těžce nedoslýchavého Lukáše z Jablonce nad Nisou, který žije jen s maminkou. Je to velmi nadaný a chytrý mladý muž, který se rozhoduje o svém budoucím výběru povolání. Mamince Lukáše pomůžeme s pořízením nových kvalitních sluchadel, které Lukáš potřebuje, aby mohl dál rozvíjet svůj všestranný talent.

Dále pak podpoříme pobočku Tichého světa v Ústí nad Labem a v Liberci. Tichý svět bude v příštím roce pořádat příměstské tábory pro děti se sluchovým postižením. Zúčastnit se však mohou i děti, které slyší. Na táboře se mimo jiné bude možné naučit základ znakového jazyka. Cílem těchto příměstských táborů je propojení světa slyšících a neslyšících či nedoslýchavých v jeden společný. Těšíme se, že se na táboře setkáme s novými přáteli.

Nadační fond Ozvěna v letošním roce pomohl finančním příspěvkem deseti rodinám, ve kterých žijí děti, které špatně slyší. Těší nás, že dětí, které mohou slyšet zazvonit zvonek u vánočního stromku, je stále více.

Děkujeme za Vaši štědrost.

Přejeme Vám krásné Vánoce a v novém roce si přejme hlavně zdraví.
Ozvěna.

 

Štítky: